O mnie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jeszcze w trakcie studiów okulistyka stała się moją pasją, dlatego aby móc się jej uczyć wyjechałam na stypendium na Autonomiczny Uniwersytet w Barcelonie. Tam okiem Marty Leiva i Teresy Pena – światowej sławy okulistek weterynaryjnych, stawiałam pierwsze kroki w tej wyjątkowej dziedzinie. Dlaczego wyjątkowej? W końcu oczy są zwierciadłem duszy…

Po ukończeniu studiów dwukrotnie odbyłam okulistyczny staż w Nowym Jorku. Zafascynowana poziomem wiedzy i możliwości tamtejszych specjalistów wróciłam na miesięczne staże do Północnej Karoliny i Michigan.

W 2016 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu okulistyki weterynaryjnej w Barcelonie.

Jako, że moim priorytetem jest zapewnienie pacjentom opieki na jak najwyższym poziomie, zgodnym z aktualną wiedzą medyczną, biorę udział w międzynarodowych konferencjach głównie organizowanych przez European Colleage of Veterinary Ophthalmologists (ECVO – Budapeszt, Estoril, Florencja) i European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO – Lizbona, Tuluza, Perersburg, Praga).

W 2017 roku , w Petersburgu w czasie kongresu ESVO zostałam wyróżniona na międzynarodowej arenie i zdobyłam grant – ESVO Research Grant,będący wsparciem dla młodych naukowców realizujących programy badawcze w dziedzinie okulistyki.

Aktualnie związana jestem z Zakładem Chirurgii i Anestezjologii Małych Zwierząt w Warszawie oraz kilkoma lecznicami weterynaryjnymi gdzie konsultuję i operuję moich pacjentów.